Соціологічні послуги (дослідження)

Внутрішня політика:

Політичні орієнтації, погляди та переваги. Діяльність об’єднань, організацій, осіб. Діяльність органів влади та посадових осіб. Проблеми, регіонального та всеукраїнського маштабів. Питання ідеології. Соціально-політичні явища та події тощо.

Зовнішня політика:

Діяльність міжнародних організацій, впливових осіб. Соціально-політичні явища та події. Україна в світі. Поведінка інших країн по відношенню до України тощо.

Передвиборчі дослідження:

Електоральні переваги, активність, поведінка. Рейтинги кандидатів. Місцеві, регіональні і всеукраїнські проблеми. Образ і імідж політичного агента (лідера, партії, об’єднання). Довіра кандидатам: ступінь, чинники,- причини і т.д.. Довіра органам державної влади. Політичні погляди і установки. Портрет електорату по важливих характеристиках. Інформаційні переваги електорату. Зовнішньо- та внутрішньополітичні установки. Політичний моніторинг.

Етнонаціональні і релігійні питання:

Етнонаціональні конфлікти: причини, чинники, шляхи уникнення. Механізми етнонаціональної взаємодії: структура, елементи і чинники. Релігійна толерантність. Релігійна і конфесійна структура України. Релігія, національні питання і влада тощо.

Влада:

Образ влади. Корупція і влада. Структура влади і механізм взаємодії її гілок. Довіра органам державної влади і її представникам: ступінь, чинники і причини. Установки і погляди респондентів відносно влади тощо.

ЗМІ:

«Ідеологія» ЗМІ. ЗМІ очима населення України. Рейтинги каналів і передач ЗМІ. Світ очима Українських ЗМІ: Росія. ЄС і інші європейські держави, США, глобалізація, тероризм і антитерористичні рухи і ін.. Довіра респондентів ЗМІ. Портрет аудиторії ЗМІ. Контент-аналіз повідомлень ЗМІ.

Економіка:

Соціальні аспекти в макроекономічних явищах. Соціальні аспекти в мікроекономічних явищах. Структура і проблеми приватного бізнесу. Економічні проблеми в різних галузях економіки і шляху їх вирішення. Проблема корупції в Україні. Перспективи і шляхи економічного розвитку України. Економічний розвиток регіонів України. Проблеми фіскальної політики в Україні тощо.

Політичні діячі, олігархи, вищі посадовці:

Рейтинги. Відношення респондентів. Освітлення в ЗМІ тощо.

Мовні питання:

Установки і переваги відносно мови. Мова в системі цінностей. Взаємозв’язок мови, національності, регіону проживання і віросповідання.