Про інститут

Інститут досліджень регіонального розвитку України є консалтинговою організацією заснованою в 2005 році. Ми працюємо з державним і комерційним сектором, з приватними замовниками і юридичними особами.

Місія Інституту – допомогти Клієнтам провести якісне маркетингове, соціологічне дослідження, зрозуміти потреби і запити своєї аудиторії, розробити PR-стратегію та налагодити ефективну комунікацію зі своїми цільовими групами.

Одна з наших спеціалізацій – виборчий процес та PR суб’єктів виборчого права, державних установ і організацій. Інститутом розроблені оригінальні методики по інформаційному забезпеченню державних установ та виборчих кампаній, які довели свою ефективність під час виборів до представницьких органів влади різних рівнів, досвід проведення яких накопичений інститутом (та його співробітниками), починаючи з перших демократичних виборів в Україні.

Серед наших клієнтів – провідний український девелопер, компанія «XXI Век», міжнародна консалтингова компанія з нерухомості DTZ, Народна партія України, партія «Відродження», Українська асоціація виробників альтернативного твердого палива etc.

Окрім предвиборних досліджень Інститутом реалізовано ряд дослідницьких проектів, серед яких «Корупція в Україні», «Україна та міждержавні організації», «Телевізійний простір України», «Електоральна ситуація в Україні напередодні виборів 2006 року» тощо.