Голоси провладного кандидата забирає самовисуванець

Після зняття з виборчих перегонів кандидата від Блока Петра Порошенка на одномандатному виборчому окрузі №66 із центром у м. Малин (Житомирська область) лідирує самовисуванець Валерій Варивода. Про це свідчать результати  опитування громадської думки жителів округу, яке провів Інститут дослідження регіонального розвитку України  13-19 жовтня.

Упообання жителів округу віком від 18 років, які визначилися із підтримкою кандидатів, розподіляються таким чином

Валерій Варивода (самовисуванець)                21,60

Павло Дзюблик (“Народний фронт”)                18,10

Іван Литвин (самовисуванець)                           15,00

Віталій Журавський (самовисуванець)                         11,20

Петро Рябенко (“Батьківщина”)                                    10,90

Василь Русак (самовисування)                           8,00

Євген Шевченко (самовисування)                     7,60

Віктор Дубас (Радикальна партія Ляшка)       3,10

Інші кандидати (22 особи)                                  4,50

Нагадаємо, 14 жовтня було скасовано реєстрацію кандидата, якого висунув Блок Петра Порошенка, Михайло Пухтаєвича. Скасування відбулося за зверненням партії.

Згідно із іншим дослідженнями, які проводилися раніше аналітичним рейтинговим агентством “Соціальний вимір” на першому місці за рейтингом тоді знаходився саме Пухтаєвич, а Варивода обіймав третю позицію.

Таким чином, виборці знятого кандидата збираються голосувати за самовисуванця Вариводу, а інших кандидатів пов’язують з нинішньою або колишньою владою.

Соціологи припускають, що виборцям імпонує незалежна позиція Валерія Вариводи. Також на його користь зіграла публічна підтримка партії львівського мера Андрія Садового “Самопоміч”.

Дослідження проводилося з 13 по 19 жовтня 2014 року Інститутом дослідження регіонального розвитку на території Брусилівьского, Володарсько-Волинського, Коростишівського, Малинського, Народицького, Радомишльського і Черняхівського районів, а також міста Малин.

Опитування проводилося методом особистого інтерв’ю за стохастичною вибіркою з квотним відбором на останньому етапі, репрезентативною для населення округу №66 віком від 18 років, опитано 1220 респондентів. Статистична похибка вибірки (довірчий інтервал) не перевищує 2,5%.

 

Комментарии запрещены.